11.03.2021 р. Вебінар "Шлях до омріяної професії" (Петрюк О.І.)
  • Цільова група студенти спеціальностей 014.04 - Середня освіта (Математика), 014.09 - Середня освіта (Інформатика), 111 - Математика; викладачі факультету математики та інформатики
Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І в якийсь момент вони зрозуміють, що теж летять...
Учити літати... Учити мріяти... Учити творити... Це і є покликання Вчителя!
Саме з таким Вчителем - який навчає літати, мріяти, творити - мали змогу поспілкуватися 11 березня 2021 року викладачі та студенти факультету математики та інформатики під час чергового вебінару циклу "Шлях до омріяної професії".
Спікеркою заходу була переможниця другого, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021" в номінації "Математика" Олеся Іванівна Петрюк, яка поділилася своїм досвідом участі у конкурсі, провівши майстер-клас на тему «Квадратна нерівність».
Після майстер-класу викладачі та студенти долучилися до активного обговорення можливостей та проблем дистанційного навчання. Отримали цікаву інформацію щодо плюсів та мінусів використання різних платформ і ресурсів для навчання і натхнення, якими користується доповідачка. Дуже багато запитань студентів стосувалися методичних особливостей роботи з учнями під час очного, змішаного та дистанційного навчання. Всі вони отримали цікаві вичерпні відповіді.
Ми щиро вдячні Олесі Іванівні за мегапозитивну зустріч, за дозвіл долучитися до закулісся конкурсу «Учитель року» та за цінні поради нашим студентам.
Успіхів Вам у Вашій нелегкій праці та перемоги на наступному етапі!