Курси підготовки до ЗНО (НМТ)-2024 "ЛАЙФХАКИ ВІД МАТФАКУ"
  • Цільова група учні 10-11 класів ЗЗСО, випускники коледжів, учителі, всі хто цікавляться підготовкою до НМТ та ЗНО з математики
Вас вітає факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!
Запрошуємо зареєструватися на
дистанційні безкоштовні курси підготовки до НМТ з математики
"ЛАЙФХАКИ від МАТФАКУ",
які в черговий раз організовує наш факультет.
Починаючи з 14 жовтня 2023 року, з 10:00 до 11:30 щосуботи заняття проводять провідні викладачі та найкращі випускники нашого факультету.
Заняття проводяться на платформі Zoom (тривалість кожного - орієнтовно 80-90 хвилин).
Після реєстрації на курси, на пошту, котру Ви вказуєте при реєстрації, прийде лист з посиланням на заняття та, як бонус, Ви отримаєте доступ до папки на гугл-диску, в якій є програма, графік роботи наших курсів, багато корисних матеріалів для подготовки до ЗНО з математики (і не тільки) та конспекти і відеозаписи попередніх занять.
Ми працюємо заради покращення знань дітей зі всієї України! До зустрічі на заняттях!

Посилання для реєстрації: