Перейти до основного вмісту
Участь в Докторській літній школі  Evolutionary Computing in Optimization and Data Mining (ECODAM) в університеті Александру Йоан Куза (м. Ясси, Румунія)

Участь студенток факультету математики та інформатики в Докторській літній школі Evolutionary Computing in Optimization and Data Mining (ECODAM) в університеті Александру Йоан Куза (м. Ясси, Румунія)

Участь студенток факультету математики та інформатики Марії Тарновецької та Діани Гушул в Докторській літній школі ECODAM в університеті Александру Йоан Куза (м. Ясси, Румунія)

Читати далі
Участь у тренінговому проєкті "Держава і ти" від EDYN Ukraine

Участь студентки 406 групи ОПП "Математика та інформатика" Яни ДІМНИЧ у тренінговому проєкті "Держава і ти" від EDYN Ukraine

6-7 травня студентка 406 групи спеціальності 014.04 "Середня освіта (Математика)" Яна Дімнич взяла участь у тренінговому проєкті "Держава і ти" від EDYN Ukraine.

Читати далі
Запрошена гостя - випускниця факультету Марія Михайлівна Басараба

4 травня 2023 року відбувся черговий вебінар циклу "Шлях до омріяної професії"

Запрошеною гостею була випускниця факультету Марія Михайлівна Басараба - Радниця начальника Чернівецької ОВА з питань молоді; Голова молодіжної ради при ЧОВА; Членкиня Нацоб’єднання радників з питань молоді; Членкиня Молодіжної Ради при Боянській сільській раді; Членкиня міжнародної молодіжної спільноти «EDYNUkraine»; Членкиня правління ГО «Молодь Буковини»; Учасниця Конгресу молодіжних рад України, Вчителька математики Боянського ліцею №1.

Читати далі
Бінарне заняття для студентів 306-308 груп денної форми навчання на тему: “Особливості викладання інформатики у 5 класі НУШ”

Бінарне заняття для студентів 306-308 груп денної форми навчання на тему: “Особливості викладання інформатики у 5 класі НУШ”

Співпраця факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету та Чернівецького багатопрофільного ліцею №4

Читати далі
Виховний захід "Україна в житті математиків різних епох"

20 березня студенти 506 групи провели виховний захід "Україна в житті математиків різних епох"

Виховний захід "Україна в житті математиків різних епох"

Читати далі
Ольга Мартинюк взяла участь у міжнародному проєкті NAWA «Солідарність з Україною – Європейські університети»

Участь професорки кафедри алгебри та інформатики Ольга Мартинюк у роботі міжнародної Літньої школи на базі Університету Адама Міцкевича (Познань, Польща)

Міжнародна Літня школа в рамках проєкту NAWA «Солідарність з Україною – Європейські університети» (12-18 березня 2023 року)

Читати далі
Тема: "Шлях до омріяної професії: освітянин про освіту"

27 лютого 2023 року відбувся черговий вебінар циклу "Шлях до омріяної професії"

Зустріч з випускником факультету математики та інформатики Василем Косованом

Читати далі
Памʼятаймо Героїв Небесної Сотні!

День пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Памʼятаємо! Не зраджуємо ідеалів!

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності