Перейти до основного вмісту

Електронна скринька створена з метою підвищення якості роботи кафедри алгебри та інформатики і забезпечення оперативного реагування на зауваження та пропозиції щодо організації освітнього процесу, діяльності кафедри, реалізації освітньо-професійних програм тощо.

Повідомлення може бути подано без зазначення авторства (анонімно) чи
із зазначенням авторства.

Повідомлення, що стосується проявів академічної недоброчесності, буде передане на розгляд комісії з питань етики та академічної доброчесності факультету математики та інформатики.

Повідомлення, що стосується порушення вимог антикорупційного законодавства, підлягає розгляду, якщо в ньому йде мова про конкретного науково-педагогічного працівника кафедри, містяться фактичні дані вчинення правопорушення, які можуть бути перевірені.

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів з дня його отримання, за результатами розгляду заявнику надається відповідь (якщо вказано контактні дані).

Подати повідомлення

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності