Програми курсів підвищення кваліфікації вчителів математики та інформатики
  • Цільова група Вчителі / викладачі математики та інформатики закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича здійснює освітню діяльність з підвищення кваліфікації вчителів за акредитованими спеціальностями в галузі 01 Освіта/Педагогіка (відповідно до п.11 статті 18 Закону України "Про освіту" та "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" (постанова КМУ від 21.08.2019 р. № 800 зі змінами від 27.12.2019 р. № 1133).

Факультет математики та інформатики, починаючи з 2020 року, активно проводить сертифіковані курси підвищення кваліфікації вчителів / викладачів математики та інформатики закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти.