09.02.2022 р. Вебінар "Шлях до омріяної професії" (Скрипничук Н.С.)
  • Цільова група студенти спеціальностей 014.04 - Середня освіта (Математика), 014.09 - Середня освіта (Інформатика), 111 - Математика; викладачі факультету математики та інформатики
9 лютого 2022 року в дистанційному форматі на платформі Google Meet відбувся черговий вебінар кафедри алгебри та інформатики циклу "Шлях до омріяної професії".
Студенти мали чудову нагоду поспілкуватися з успішною та креативною вчителькою інформатики Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради Наталією Сергіївною СКРИПНИЧУК. Тема зустрічі - "Мотивація навчальної діяльності на уроках інформатики" - виявилася дуже цікавою, особливо для тих студентів, котрі вже спробували себе у вчительській професії під час педагогічної практики та / або під час власної діяльності.
Щиро дякуємо доповідачу за цікаву та змістовну розповідь, а учасникам - за цікавість, небайдужість та активну участь.