10.05.2022 р. Вебінар "Шлях до омріяної професії" (о. Андрій Шестак)
  • Цільова група студенти спеціальностей 014.04 - Середня освіта (Математика), 014.09 - Середня освіта (Інформатика), 111 - Математика; викладачі факультету математики та інформатики
10 травня в рамках циклу вебінарів "Шлях до омріяної професії" відбулася лекція «Медіаграмотність як базова компетенція освітянина» від директора Школа журналістики та комунікацій УКУ о. Андрія Шестака https://m.facebook.com/andyshestak
На лекції присутні студенти та викладачі дізналися, для чого взагалі потрібна медіагігієна, як правильно споживати та обробляти інформацію і чому обізнаність в медіаграмотності – одна з найважливіших навичок учителя.
Ось відгук студентки 406 групи Анастасія Бузиновська про цей захід:
"Завдяки кафедрі алгебри та інформатики мала можливість побувати на чудовій лекції про медіаграмотність. Було надзвичайно цікаво комунікувати з лектором та отримувати відповіді на питання, що турбують в цей непростий час: як розпізнати фейк чи маніпуляцію; як свідомо споживати інформацію; чи потрібно нам знати кожну новини; чи корисно оновлювати стрічку новин щохвилини; що таке інформаційний шум та багато іншого не менш цікавого.
Особливо сподобалось розуміння медіаграмотності у вчительській діяльності, різноманітні сервіси для перевірки достовірності інформації, ігрові сервіси для розвитку критичного мислення та простий але дієвий алгоритм, як не дати ввести себе в оману.
Дякую кафедрі та директору Школи журналістики та комунікацій УКУ о. Андрію Шестаку.
Після таких зустрічей залишається позитивний настрій, корисна інформація та бажання сказати "Хочу ще!" "
Фотозвіт події - на фейсбук-сторінці нашої кафедри