15.04.2021 р. Вебінар "Шлях до омріяної професії" (Мензелевська У.І.)
  • Цільова група студенти спеціальностей 014.04 - Середня освіта (Математика), 014.09 - Середня освіта (Інформатика), 111 - Математика; викладачі факультету математики та інформатики
Кожен вчитель — це садівник. Він ніколи не звинуватить рослини в тому, що вони повільно ростуть, а подумає, де недолив, де не підсипав добрив, а де ‒ просто не поговорив. І, звісно, він не чекатиме, що троянда розквітне одночасно з хризантемою. Хороший вчитель — саме такий: дає кожному учневі час, щоб вирости і розкритися. Він доглядає і радіє, коли знання учнів та їх досягнення розквітають з кожним днем.
Саме з таким Вчителем 15 квітня 2021 року мали нагоду поспілкуватися студенти та викладачі факультету математики та інформатики на вебінарі «Шлях до омріяної професії» ‒ гостею заходу була директорка Добриновецького ЗЗСО Юрковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Мензелевська Уляна Іванівна
Проведена нею лекція з елементами майстер-класу на тему «Спільні цінності у формуванні командної роботи, які ведуть до успіху» дозволила всім присутнім отримати неоціненні знання про командну роботу, особливості такої роботи під час пандемії, про можливості та потреби вчителів та учнів під час дистанційного навчання. При цьому запропонована під час зустрічі робота в окремих командах в Zoom сприяла ще більшому здруженню між студентами та викладачами, спонукала їх швидко виконувати цікаві поставлені завдання ‒ написати пісню, вірша чи навіть прочитати реп про успіх та математику.
Щиро вдячні Уляні Іванівні за знання та вміння, за бажання ділитися своїм досвідом з колегами та студентами!