Тема вебінару: "Як факультет посприяв реалізації у професійній педагогічній та громадській діяльності"

Запрошуємо на черговий вебінар на тему: "Як факультет посприяв реалізації у професійній педагогічній та громадській діяльності".

Наша гостя - Басараба Марія Михайлівна - Радниця начальника Чернівецької ОВА з питань молоді; Голова молодіжної ради при ЧОВА; Членкиня Нацоб’єднання радників з питань молоді; Членкиня МР при Боянській сільській раді; Членкиня міжнародної молодіжної спільноти «EDYNUkraine»; Членкиня правління ГО «Молодь Буковини»; Членкиня Конгресу молодіжних рад України, вчителька математики Боянського ліцею №1.

Зустріч відбудеться у дистанційному форматі в четвер, 04 травня 2023 року на платформі Zoom за посиланням:

Passcode: bSu6Bd

Початок о 15:00

Долучайтеся! Буде багато цікавої та корисної інформації.