Студентська наукова конференція 2023

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо вас взяти участь в Студентській науковій конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка відбудеться з 25 по 27 квітня 2023 року.

Конференція проводиться з метою виявлення, сприяння розвитку, стимулювання творчого самовдосконалення та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді.

Важливі дати:

• Подання тез - до 01.03.2023 року (відповідальна по факультету математики та інформатики - доцент кафедри математичного моделювання Пасічник Галина Савеліївна)
  • Відкриття конференції 25.04.23
  • Проведення секційних засідань 25.04.23 - 26.04.23
  • Підсумкове засідання та нагородження кращих доповідачів 27.04.23

Додаткова інформація:

Запрошуємо студентів усіх освітніх рівнів навчання до участі в роботі конференції!

Детальніше - на сайті ЧНУ