Отримання одноразової грошової допомоги

Випускникам-магістрам 2021 року випуску Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які навчались за державним замовленням, які здобули освіту за спеціальностями педагогічного профілю і працевлаштовані у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на 3 роки, необхідно подати документи для отримання одноразової грошової допомоги до 10.09.2022 року.

Перелік необхідних документів:

1) Заява про надання допомоги.

2) Копія трудової книжки (завірена директором навчального закладу).

3) Договір про працевлаштування випускника Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який навчався за спеціальністю педагогічного профілю, та надання одноразової адресної грошової допомоги (на 3 роки).

За додатковою інформацією звертайтесь у відділ кадрів університету за адресою: вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, тел. 58-47-74

Інформація - з сайту ЧНУ