Додатковий вступ до ЧНУ

До уваги абітурієнтів, які мають ще одну можливість вступити на факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 16 вересня 2021 року приймальна комісія Чернівецького університету розпочала додатковий прийом документів.

Факультет математики та інформатики запрошує на навчання за такими спеціальностями (за умовами прийому додаткового набору):

ОР Бакалавр:

•  середня освіта (математика),
  •  прикладна математика (освітня програма "Технології програмування та комп'ютерне моделювання").

ОР Бакалавр (скорочена форма навчання):

•  середня освіта (математика).

ОР Магістр:

•  Комп'ютерні науки (освітня програма "Інформаційні технології та управління проектами"),
  •  Прикладна математика (освітня програма "Технології програмування та комп'ютерне моделювання"),

З додатковою підтримкою від держави

•  Системний аналіз,
  •  Математика,
  •  Середня освіта (Математика),
  •  Середня освіта (Інформатика).

Подання заяви здійснюється через електронний кабінет вступника (інструкція щодо створення кабінету: http://vstup.chnu.edu.ua/?page_id=447)

Основною датою для складання всіх вступних іспитів є субота, 25 вересня.
Триватиме додатковий набір до 27 вересня, зарахування на навчання відбудеться 29-30 вересня, початок навчання – 1 жовтня.