Оголошення

5 червня у Мармуровій залі Чернівецького університету відбудеться урочисте нагородження переможців олімпіад різних етапів з математики та лінгвістики - Математичний Тріумф . Цей заключний захід у цьому навчальному 2020-2021 році – році математичної освіти в Україні.

❗Рік був нелегкий, долаючи бюрократичні труднощі та борючись з ковідом, ми все ж не позбавили юних дослідників можливості змагатися та виборювати перемоги. Цей день став святковим для близько 90 родин, бо саме стільки учнів 5-11 класів Чернівецької області у цьому році здобули 🏆🏆🏆призові місця в обласних та Всеукраїнських олімпіадах з математики та лінгвістики.
👏👏👏ВІТАЄМО !