Соціально-психологічний центр  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  запрошує взяти участь в онлайн-семінарі з елементами тренінгу

Соціально-психологічний центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує викладачів, співробітників, студентів факультету математики та інформатики та всіх зацікавлених взяти участь в онлайн-семінарі з елементами тренінгу на тему:

"Сам собі психолог - це як?"

Лектор - Валентина Миколаївна Радчук, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри практичної психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, керівниця соціально-психологічного центру ЧНУ.

Коли: вівторок, 07 листопада 2023 року.

Початок о 14:30.

Де: платформа Google Meet за посиланням https://meet.google.com/gpp-vdhm-wzh (або відскануйте QR-код на картинці).