Презентація діяльності Чернівецького міського інклюзивно-ресурсного центру №2
У рамках вебінару "Шлях до омріяної професії", кафедра алгебри та інформатики запрошує студентів, викладачів та всіх зацікавлених на зустріч з директоркою Чернівецького міського інклюзивно-ресурсного центру № 2 Людмилою Іванівною Чернецькою.
На зустрічі дізнаємося про діяльність Чернівецького інклюзивно-ресурсного центру №2, зокрема:
  • про проведення комплексних психолого-педагогічних оцінок розвитку дітей,
  • про надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг,
  • про системний кваліфікований супровід дітей з особливими освітніми потребами протягом усього періоду навчання,
  • про методичну підтримку педагогів,
  • про консультативну допомогу батькам та просвітницьку діяльність центру тощо.
Дата: середа, 1 листопада 2023 року.
Початок о 13:00.
Місце: факультет математики та інформатики ЧНУ, І корпус (вул. Університетська, 28), аудиторія 39.