Запрошуємо на зустріч з молодими вчителями-початківцями, яку було перенесено у зв'язку із масштабними відключеннями світла

Шановні друзі! Ви пам'ятаєте, що у зв'язку із повномасштабними обстрілами та систематичними відключеннями електрики по всій Україні, нам довелося відмовитися від проведення двох вебінарів із циклу "Шлях до омріяної професії". Проте українці - то непереможна сила. А українські вчителі - незламні, креативні та проведуть урок / зустріч / збори в будь якому випадку, навіть якщо немає світла та інтернету.

Саме тому наші студенти студенти 4-6 курсів спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика), котрі вже спробували себе у вчительській професії, не можуть дочекатися зустрічі з вами, щоб розповісти про власні успіхи та труднощі на шляху професійного становлення. Ми з перших вуст почуємо як пройшов їх перший робочий тиждень / місяць в шкільному колективі, як змінювалися їхні емоції та відчуття, звідки вони беруть сили, знання та вміння для роботи з дітьми та спілкування з колегами і батьками; отримаємо поради від молодих вчителів-початківців щодо адаптації в шкільному колективі, класного керівництва, підготовки до уроків, взаємодії з учнями та їх батьками.

Дата: 08 грудня 2022 року

Початок о 18:00

Долучитися до зустрічі можна за посиланням:

(вхід з корпоративного аккаунту ЧНУ)