Запрошуємо на вебінар з циклу "Шлях до омріяної професії"

Запрошуємо на черговий вебінар з циклу "Шлях до омріяної професії"

Тема вебінару: "Молодий вчитель - успіхи та труднощі на шляху професійного становлення"

Запрошені гості - студенти 4-6 курсів спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика), котрі, паралельно з навчанням, працюють в ЗЗСО.

Ми з перших вуст почуємо як пройшов їх перший робочий тиждень / місяць в шкільному колективі, як змінювалися їхні емоції та відчуття, звідки вони беруть сили, знання та вміння для роботи з дітьми та спілкування з колегами і батьками; отримаємо поради від молодих вчителів-початківців щодо адаптації в шкільному колективі, класного керівництва, підготовки до уроків, взаємодії з учнями та їх батьками.

Дата: 23 листопада 2022 року

Початок о 16:00

Долучитися до зустрічі можна за посиланням:

(вхід з корпоративного аккаунту ЧНУ)