Вебінар "Шлях до омріяної професії"
Кафедра алгебри та інформатики продовжує цикл вебінарів "Шлях до омріяної професії"
Кожен з наших студентів, які навчаються за спеціальністю "Середня освіта" хоча б раз задавав собі запитання - як знайти першу роботу? Як відбувається співбесіда з директором? Як вперше зайти в клас? Які конспекти потрібно мати? Наскільки це все страшно? І чи реально суміщати навчання та роботу?
Відповіді на ці питання можна буде отримати вже цього вівторка на зустрічі зі студентами 4-6 курсів, які паралельно з успішним навчанням працюють вчителями в навчальних різних навчальних закладах.
Коли: вівторок, 12 жовтня 2021 року
Початок: о 16:00
Де: платформа Google Meet за посиланням: