Для студентів 2-х, 3-х курсів бакалаврської програми, студенти, які навчаються на 1-му курсі магістерської програми, а також аспірантів
Відкрито конкурс на подання заявок у рамках програми ERASMUS+ до Лодзького університету (м. Лодзь, Польща)
Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-х, 3-х курсів бакалаврської програми, студенти, які навчаються на 1-му курсі магістерської програми, а також аспіранти з відповідних факультетів.
Кількість місць та тривалість обміну:
• 1 стипендія на 5 місяців для бакалаврів/ магістрантів;
У рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти таких інститутів та факультетів як:
• Факультет іноземних мов;
• Філологічний факультет;
• Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук;
• Факультет математики та інформатики;
• Факультет історії, політології та міжнародних відносин (Кафедра політології та державного управління);
• Інститут біології, хімії та біоресурсів (спеціальність «Хімія»);
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
• бути студентом ЧНУ денної форми навчання;
• володіти англійською/ польською мовою не нижче рівня B2;
• мати високі академічні показники.
Кінцевий термін подачі заявок - 17 грудня 2021 року (23:59).
Детальніша інформація на сайті відділу міжнародних зв‘язків
Відділ міжнародних зв'язків (chnu.edu.ua)