Рейтинг найкращих студентів ЧНУ 2023

Відповідно до Положення про рейтинг студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича цьогоріч визначено по 25 студентів на кожному курсі. Рейтинг формується на основі досягнень в навчанні, науковій та спортивно-масовій роботі, громадській та культурно-мистецькій діяльності.

Приємно, що серед 11 студентів з факультету математики та інформатики до згаданого рейтингу увійшли троє студентів нашої кафедри. які навчаються за спеціальністю 014.04 - Середня освіта (Математика):

• Гончарук Марія Олександрівна (106 група);
  • Дручук Ганна Георгіївна (406 група);
  • Загул Наталія Миколаївна (406 група).

Щиро вітаємо дівчат з таким важливим досягненням! Бажаємо успіхів у професійній та творчій діяльності! Нехай навчання в ЧНУ приносить радість та задоволення!

P.S. На сайті ЧНУ наведено рейтингові списки студентів по кожному з курсів.