Урочиста Вчена рада з нагоди 90-річчя Володимира Васильовича КРЕХІВСЬКОГО та 80-річчя Михайла Леоновича СВЕРДАНА
5 лютого 2020 року на факультеті математики та інформатики відбулося неймовірне свято - урочиста Вчена рада з нагоди 90-річчя першого та багаторічного (з 1968 до 1995 року) декана нашого факультету Володимира Васильовича КРЕХІВСЬКОГО та 80-річчя колишнього першого проректора нашого університету Михайла Леоновича СВЕРДАНА.
Привітати ювілярів прийшли ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Роман Іванович Петришин, мер Чернівців Олексій Павлович Каспрук, Архієпископ Чернівецький і Хотинський Високопреосвященнійший Герман, завідувач кафедри культурології, релігієзнавства та теології Микола Васильович Шкрібляк, колишні випускники факультету, колеги, друзі.
Неймовірна атмосфера чудового родинного свята не полишала всіх присутніх з першої та до останньої хвилини. Надзвичайно приємно було слухати спогади та побажання. Кожному з нас є чому вчитися у ювілярів - їхній толерантності, вихованості, вмінні працювати на благо рідного факультету та університету!
Кафедра алгебри та інформатики ще раз щиро вітає Володимира Васильовича та Михайла Леоновича зі славним Ювілеєм!!!
Ось вже багато років Ви є прикладом для нас!
Ви — наші вчителі та провідники у багатогранному світі математики й життя!
Бажаємо, щоб доля дарувала
В зимовім сонці весняне тепло,
Щоб Ваша молода душа співала,
А для печалі місця не було!
Хай серце Ваше завжди щедрим буде
Та широко відкритим для людей,
Хай молодеча сила сповнить груди,
Додасть наснаги і нових ідей.
Бажаємо, щоб кожне починання
Було успішно втілене в життя,
Нехай людська повага і визнання
Крокують поруч з Вами в майбуття!
Любові Вам і злагоди в родині, Не знати горя, смутку і біди, Хай прибуває щедро Вам щоднини
Із сонця й вітру, із роси й води!