Вітаємо Анастасію Бузиновську з призначенням іменної стипендії Чернівецької обласної державної адміністрації!

Ha виконання розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 02.11.2021 р. №1222-р "Про призначення іменних стипендій Чернівецької обласної державної адміністрації", студентці 4 курсу спеціальності 014.04 "Середня освіта (Математика)" Анастасії Бузиновській призначено додаткову щомісячну іменну стипендію!

Щиро вітаємо Анастасію Русланівну з таким визнанням та бажаємо натхнення та подальших творчих і наукових здобутків на студентській та освітянській ниві!

Пишаємося!

І пам'ятаємо, що незмінним є гасло:

БУЛО Є І БУДЕ ТАК - КРАЩИМ З КРАЩИХ Є МАТФАК!!!