Вітаємо Каріну Якимович!
Щиро вітаємо студентку 106 групи спеціальності «Середня освіта (Математика)» Каріну Якимович з перемогою у конкурсі на краще читання української поезії, присвяченому 207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка!
За гідний виступ та яскравий прояв здібностей, таланту та харизми під час декламації поезії Т.Г.Шевченка "Якби зустрілися ми знову" журі присудила нашій красуні Гран-прі та нагородила цінними призами!
Бажаємо Каріні Дмитрівні впевненості та цілеспрямованості, сміливості, рішучості, невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та нових звершень на шляху до нової професії ВЧИТЕЛЯ математики!
Пишаємося такими талановитими студентами!