Вітаємо команду ФМІ з перемогою у змаганнях з волейболу
🏆
Склалася гарна традиція щороку проводити змагання з волейболу серед збірних команд факультетів Чернівецького університету, присвячене Дню збройних сил України та пам'яті першого декана факультету фізичної культури та здоров'я людини Валерія Чабаненка. Хоча пандемія вносить свої корективи, та традиція живе.
🏆
Дякуємо організаторам, зокрема Yaroslav Zoriy, за чудову можливість пограти у волейбол, поспілкуватися з колегами та родиною Валерія Павловича.
🏆
Вітаємо всю команду з неймовірно крутезною перемогою та заслуженим ІІ місцем!!!
До перемоги долучилися:
  • Ольга МАРТИНЮК, професорка кафедри алгебри та інформатики, деканка ФМІ;
  • Тарас ЗВОЗДЕЦЬКИЙ, доцент кафедри математичного аналізу;
  • Вадим МИРОНИК, доцент кафедри алгебри та інформатики;
  • Денис ОНИПА, асистент кафедри математичного аналізу, капітан команди;
  • Тарас ПАЛАГНЮК, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання для природничих факультетів;
  • Ксенія Волянська, студентка 206 групи, спеціальність Середня освіта (Математика);
  • Деніса Кирилюк, студентка 206 групи, спеціальність Середня освіта (Математика);
  • Надія Савчак, студентка 206 групи, спеціальність Середня освіта (Математика);
  • Юлія Фредина, студентка 202 групи, спеціальність Прикладна математика.
🏆
Крім того, команда факультету математики та інформатики вітає свого капітана Дениса ОНИПУ (Denys Onypa), якого було визнано кращим гравцем турніру!!!
НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ!!
🏆І пам'ятаймо, що БУЛО, Є І БУДЕ ТАК - КРАЩИМ З КРАЩИХ Є МАТФАК!!!🏆