Вітаємо з отриманням заслуженої нагороди!

8 квітня 2024 року професорку кафедри алгебри та інформатики, деканку факультету математики та інформатики Ольгу Василівну Мартинюк за ініціативу та наполегливість, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України було нагороджено

Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Шановна Ольго Василівно! Колектив кафедри алгебри та інформатики щиро вітає Вас з цією високою нагородою, котра є черговим підтвердженням Ваших високих особистісних якостей та постійної наполегливої праці на благо рідного факультету та Університету.

Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого та масштабних цілей.

Нехай всі найграндіозніші плани втілюються в життя! Нехай поруч завжди будуть однодумці, з котрими можна легко долати всі проблеми!

Натхнення, сил, здоров'я і терпіння на шляху до Перемоги!