Вітаємо першокурсників!

Дорогі першокурсники!

Вітаємо кожного з вас зі вступом на факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Попереду вас чекає нелегке, але цікаве і дуже емоційне студентське життя. Відкриються  нові горизонти незвіданого, емоції, випробування та звершення. Наближається знакова подія у житті кожного студента, адже за час навчання буде багато можливостей для незабутніх вражень та цікавих пригод, а ось посвята буває лише раз.

Ми щиро радіємо, що ви долучилися до нашої дружньої, веселої та нестримної спільноти. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин!