Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та наукових здобутків на освітянській ниві!
27 грудня 2023 року на засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте вручення нагород викладачам та співробітникам університету.
Надзвичайно приємно, що серед нагороджених є кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри алгебри та інформатики Руслана Степанівна КОЛІСНИК, яку відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.
Щиро вітаємо Руслану Степанівну! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та наукових здобутків на освітянській ниві!