Вітаємо!

14 травня 2023 року Літньому театрі Чернівців відбулося святкове дійство нагородження талановитих дітей та педагогів Чернівецької області за участь у проєкті "Сузір'я талантів Буковини".

За активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України на цьому зібранні було відзначено студентку 106 групи ОПП "Математика та інформатика" Катерину Нягу в номінації "Майбутнє України. Талановиті діти". Інформацію про Катерину та її досягнення внесено до книги "Сузір'я талантів Буковини".

Щиро вітаємо Катерину з відзнакою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, рухатися до нових звершень в навчанні та науці, а власним прикладом патріотизму і щирої віри в краще майбутнє відроджувати та примножувати велич і славу України!

Фотогалерея