Зі святами!
2022 відходить у небуття. Це був надзвичайно складний і важкий рік для всієї України і для кожного з нас.
Щодня, щохвилини викладачі та студенти нашої кафедри навчали і навчалися, писали наукові роботи, підручники та посібники, доповідали на наукових конференціях, брали участь в різних конференціях, симпозіумах та зустрічах, проводили заняття для учнів та вчителів, проходили стажування та акредитації, брали активну участь у волонтерській діяльності і... працювали, працювали, працювали...
На благо нашого університету, задля майбутнього наших дітей, заради Перемоги УКРАЇНИ!
Тож щира вдячність кожному, хто був поруч, підтримував та допомагав!
Кожному, хто стримував орків заради того, щоб ми могли працювати, навчати та навчатися!
Низький уклін полеглим героям!
Нехай спільне загадане в новорічну ніч бажання - ПЕРЕМОГИ України - здійсниться!
Нехай кожна родина дочекається свого захисника живим та здоровим!
Миру та Перемоги!