Онлайн-семінар "Секрети і правила безконфліктного спілкування"

11 листопада за ініціативи викладачів кафедри алгебри та інформатики відбувся онлайн-семінар "Секрети і правила безконфліктного спілкування" для студентів та викладачів факультету математики та інформатики.

Запрошеним лектором була Валентина Миколаївна Радчук - кандидат психологічних наук, завідувачка кафедри практичної психології, керівник соціально-психологічного центру Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Студенти та викладачі долучилися до обговорення інформації щодо передумов виникнення конфліктних ситуацій та можливостей виходу з них. Велику увагу було зосереджено на вміння подолати внутрішні конфлікти в колективі та на особистісні конфлікти.

Щиро вдячні Валентині Миколаївні за цінну та корисну інформацію.

Фотозвіт