День студента - 2023

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. Саме в ці роки поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості, обирається подальший шлях, визріває перше кохання. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства завжди формувалася та формується зараз українська національна еліта.

17 листопада студенти 306 групи спеціальності 014.04 провели у 18 аудиторії факультету математики та інформатики виховний захід, присвячений Міжнародному дню студента.

Щиро дякуємо організаторам та ведучим за хороший настрій!

Фотозвіт