Викладачі кафедри алгебри та інформатики - члени журі ІІ (обласного) туру олімпіади з математики
4 лютого 2024 року доктор фізико-математичних наук, декан факультету математики та інформатики, професор кафедри алгебри та інформатики Мартинюк Ольга Василівна, доценти кафедри алгебри та інформатики  Боднарук Світлана Богданівна, Мироник Вадим Ілліч та Сікора Віра Степанівна та аспірантка нашої кафедри  Скоролітня Аліна Іванівна в якості членів журі долучилися до проведення та перевірки робіт учасників ІІ (обласного) туру олімпіади з математики (Наказ Департаменту освіти і науки ЧОВА №15 від 12.01.2024).
Детальніше - на сайті факультету математики та інформатики

Фотозвіт