Лекція "Вступ до фрактальної геометрії"

7 грудня 2022 року викладачі та студенти факультету математики та інформатики мали змогу прослухати науково-популярну лекцію «Вступ до фрактальної геометрії» («An Introduction to Fractal Geometry») від викладача Інституту Математики Сілезького Університету (Institute of Mathematics University of Silesia in Katowice, Polska) Томаса Цурхера (Thomas Zürcher).

Пан Томас дуже цікаво познайомив слухачів з основними питаннями теорії фракталів, аргументував актуальність цієї тематики, розповів про сніжинки Коха та трикутник Серпінського, про можливості їх застосувань до різних розділів математики, фізики, хімії тощо, навів приклади ресурсів, за допомогою яких можна проводити цікаву візуалізацію фракталів.

Наприкінці лекції слухачі активно задавали питання та щиро подякували вченому за цікаву та корисну інформацію.

Фотозвіт