Зустріч з Валентиною Миколаївною Радчук

У цей важкий час, коли кожен з нас перебуває у постійному стресовому стані, викликаному війною та її наслідками, стануть у нагоді методи та техніки психологічної самодопомоги для самостійного регулювання свого психоемоційного стану.

Саме з такими техніками мали нагоду познайомитися та випробувати на собі студенти й викладачі факультету математики та інформатики під час онлайн-тренінгу "Сам собі психолог - це як?".

Провела тренінг Валентина Миколаївна Радчук, керівниця соціально-психологічного центру ЧНУ, кандидат психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри практичної психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зустріч ініційовано колективом кафедри алгебри та інформатики ЧНУ в рамках вебінару "Шлях до омріяної професії".

Дякуємо Валентині Миколаївні за цінні поради. Деякі з них можна знайти на слайдах презентації, котру люб'язно надала лектор.

Презентація "Самодопомога" (В.М. Радчук)

Фото з зустрічі