Гурток математики "МініМудрик"
10 вересня 2022 року в черговий раз на факультеті математики та інформатики розпочалися заняття гуртка з математики "МініМудрик" для учнів 5-9 класів.
Щиро дякуємо професорці кафедри математичного аналізу Олені Олексіївні Карловій - натхненниці та організаторці цього важливого для маленьких буковинців заходу. Адже її неймовірна любов до математики, музики, фізики, хімії, літератури... (і до багато чого ще) передається нашим діткам і спонукає їх з величезним захопленням вивчати математику.
Дуже приємно що серед молодих і креативних викладачів цього гуртка є і випускниця нашої кафедри Аліна Скоролітня, яка наразі продовжила своє навчання в аспірантурі.
P.S. Якщо ви хочете долучитися до занять гуртка "МініМудрик" - реєстрація ще триває на сайті https://olimp.free-lib.com/

Гурток математики "МініМудрик"