Співпраця з Молодіжною радою Боянської ОТГ

12-13 листопада 2022 року викладачі кафедри алгебри та інформатики в рамках курсу «Підготовка до ЗНО з математики» разом з ФМІ долучилися до занять для учнів 10-11 класів Боянської ОТГ.

Вони детально обговорили з учнями теми "Раціональні та ірраціональні рівняння та нерівності" (Вікторія ЛУЧКО), "Функції, властивості функцій, похідна та інтеграл" (Вадим МИРОНИК) та "Арифметичні та геометричні прогресії" (Жанна ДОВГЕЙ).

На початку занять з вітальним словом виступила деканка факультету математики та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри та інформатики Ольга МАРТИНЮК.

Кожне із занять пройшло у теплій та дружній атмосфері. Учні отримали багато корисної інформації, змогли оцінити власні знання та вміння з математики.

Фотозвіт