«Україна - прагнення до якісного навчання студентів»

8 вересня 2022 року професор кафедри алгебри та інформатики Ольга Василівна Мартинюк взяла участь у міжнародному заході «Україна - прагнення до якісного навчання студентів», організованому Національним агентством із забезпечення якості освіти спільно із британською агенцією QAA.

Учасники конференції мали нагоду працювати з кращими спікерами від британських та українських закладів вищої освіти, котрі об‘єдналися для обміну досвідом; обговорення освітніх проблем і стратегій їхнього вирішення; презентацій корисних можливостей для українських здобувачів від іноземних колег.
Деталі - тут