20 березня у дистанційному форматі відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Згідно листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України № 21/08-118 від 30.01.2023 року, 20 березня 2023 року на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в дистанційному форматі відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робітУчасть в ньому взяли студенти спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика).

На підставі оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:

Дипломом І ступеня в секції «Середня освіта (Інформатика)» - студента 306 групи Бадло Олега Олеговича за роботу «Формування навчальної мотивації на факультативних заняттях в ЗЗСО за допомогою відкритих проблем математики. Піфагорова кімната» (науковий керівник ‒ Сікора Віра Степанівна);

Дипломом І ступеня в секції «Прикладна геометрія» - студентку 506 групи Мироняк Оксану Михайлівну за роботу «Елементи оригаметрії на факультативних заняттях з математики  у ЗЗСО» (науковий керівник ‒ доцент Мироник Вадим Ілліч);

Дипломом І ступеня в секції «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» - студентку 506 групи Подорожну Аллу Євгенівну за роботу «Розробка факультативного курсу для 6 класу ЗЗСО ”Ціла та дробова частини числа”» (науковий керівник ‒ асистент Довгей Жанна Іллінічна).

Вітаємо студентів та їх наукових керівників з перемогою та бажаємо нових наукових звершень та цікавих результатів!