Гаранти освітніх програм Ольга Мартинюк, Руслана Колісник та члени робочих груп з реалізації ОПП «Математика та інформатика» для бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти взяли участь у черговій події «Дуальна в діалозі».

19 жовтня гаранти освітніх програм Ольга Мартинюк, Руслана Колісник та члени робочих груп з реалізації ОПП «Математика та інформатика» для бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти взяли участь у черговій події «Дуальна в діалозі».

Подія відбулася в межах серії зустрічей IТeacher's Meet Ups, організованих ІТ-компанією SoftServe.

Спікерами на зустрічі були:

• Михайло Винницький, заступник міністра освіти і науки України;
  • Андрій Переймибіда, директор Центру розвитку талантів у SoftServe.

Було обговорено низку важливих питань щодо етапів впровадження дуальної форми освіти, зокрема:

• особливості реалізації освітніх програм за дуальною формою навчання;
  • побудова індивідуальної траєкторії для студентів;
  • визнання результатів навчання, отриманих в неформальній / інформальній освіті;
  • суб'єктність студента: як співставити мрію про свободу з необхідністю підготовки до ринку праці?
  • як партнерство та дуальна форма навчання може бути інструментом удосконалення освіти?

Фотогалерея