24 січня 2024 року доцент кафедри алгебри та інформатики Віра Степанівна Сікора взяла участь у онлайн-засіданні фокус-групи з обговорення змін до Положення про Сертифікацію педагогічних працівників. Учасниками зустрічі стали досвідчені експерти сертифікації – учителі початкових класів, української мови та літератури, математики та працівники управління Служби.
Головна робота була направлена на обговорення можливості удосконалення процедури сертифікації, її адаптації до сучасних реалій та внесення змін до положення про сертифікацію педагогічних працівників.
Усі напрацьовані матеріали передано Державній Службі якості освіти.
Детальніше - за посиланням

Фото