26 січня 2024 року викладачі кафедри взяли участь у міжнародному круглому столі "СТВОРЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПРОЦЕДУР ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ В УНІВЕРСИТЕТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА".

Захід було організовано спільно Національним університетом «Києво-Могилянська
академія», Державним торговельно-економічним університетом, Національним
університетом «Одеська морська академія», Чернівецьким національним університетом
ім. Юрія Федьковича та Українською академією медіації за фінансової підтримки
Європейського Союзу наданої в рамках проєкту “CONSENT: підвищення в Україні ролі
альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію”.

На зустрічі було обговорено такі теми:

- Концептуальні засади вирішення конфліктів в освітньому середовищі (проф. Наталя Крестовська, Національний університет «Одеська морська академія», Україна)

- Вирішення конфліктів в університетах: досвід консенсуальних процедур в Національному юридичному університеті ім. Я.Мудрого (д.ю.н. Тетяна Цувіна, Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, Україна)

- Діяльність Центру з питань мирних досліджень та запобігання насильству при Вірджинському Технічному Університеті (д.п.,медіатор Генрі Ямпольський, Вірджинський Технічний Університет, США)

- Роль Омбудсмена в вирішенні конфліктів (Анна Цибулько, Керівник офісу Омбудсмена Університету Варшави, Польща)

- Досвід впровадження політик із вирішення спорів у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (проф. Руслана Гаврилюк, асист. Лідія Нестеренко, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Україна)

- Досвід розгляду деяких видів спорів комісіями в університеті НаУКМА (Діана Проценко, медіатор, НаУКМА, Україна)

Щира вдячність лекторам та учасникам за цікаву й корисну інфомацію та змістовну дискусію.

Програма круглого столу

Фотозвіт