Перейти до основного вмісту
Школа успішних випускників «НМТ на максимум»
11 січня 2023року в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися урочистості з нагоди відкриття освітнього проєкту «Школа успішних випускників «НМТ на максимум», котрий реалізується у партнерстві Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА та Студентського парламенту ЧНУ.
Проєкт передбачає безкоштовні семитижневі заняття з 70-ма одинадцятикласниками з 17 ОТГ Буковини з математики, історії України, української та англійської мов з найкращими викладачами ЧНУ, котрі допоможуть успішному складанню національного мультипредметного тесту у 2023 році.
Перед присутніми виступили Роман Петришин - ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Альона Атаманюк - перший заступник начальника Чернівецької обласної військової адміністрації, Оксана Сакрієр - директор департаменту освіти і науки ЧОВА.
Серед експертів-консультантів даного проєкту є заступниця декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри алгебри та інформатики Віра Степанівна Сікора, яка однією з перших долучилася до проведення занять для школярів.
Під час реалізації проєкту про учасників дбатимуть студенти-організатори проєкту, які допомагатимуть їм у навчанні та у вирішенні проблемних питань. Приємно зазначити, що них є студентка 4 курсу спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика) Ганна Дручук.
Детальніший фотозвіт відкриття можна переглянути на фейсбук-сторінці Департаменту освіти та науки Чернівецької ОВА за покликанням та на сайті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за покликаннямP.S. Нагадаємо, що на факультеті математики та інформатики ще з 2020 року проводяться дистанційні безкоштовні курси підготовки до ЗНО та НМТ з математики "ЛАЙФХАКИ ВІД МАТФАКУ". Реєстрація на ці курси відкрита постійно за покликанням 
У 2022-23 навчальному році ми почали заняття ще в жовтні. Для тих, хто долучився пізніше, ми надаємо доступ до  гугл-диску з матеріалами та відеозаписами попередніх занять і великою базою довідкової літератури для підготовки до ЗНО та НМТ з математики. Детальніше - тут


Навчальна програма проєкту "НМТ на максимум"

Фотозвіт

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності