Викладачі та студенти кафедри долучилися до національного тесту з медіаграмотності

У рамках відзначення тижня Глобальної медіаграмотності, викладачі та студенти кафедри алгебри та інформатики пройшли національний тест з медіаграмотності

Національний тест з медіаграмотності проводив Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності Міністерство культури та інформаційної політики України разом з програмою USAID Мріємо та діємо та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які втілюються IREX in Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Посольства Великої Британії в Україні та Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Партнером події також є Міністерство молоді та спорту України. Інформаційним партнером є Embassy of Sweden in Kyiv.

Сертифікати учасників