12 квітня відбулася зустріч гаранта ОПП "Математика та інформатика" для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі студентами 406 груп денної та заочної форм навчання.

Обговорили важливі питання підсумкової атестації здобувачів ВО за даною ОПП: програма, форма атестації, терміни проведення.

Також Руслана Степанівна ознайомила студентів з основними етапи цьогорічної вступної кампанії для бажаючих вступати в магістратуру на спеціальності галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка».
Розглянули програми ЄФВВ (Педагогіка та психологія) та ЄВІ, а також завдання демонстраційних тестів з ЄВІ (іноземна мова) та ЄВІ (ТНЗК).