Буковинський освітній форум

26 жовтня 2021 року викладачі кафедри алгебри та інформатики та студенти 506 групи ОПП "Математика та інформатика", за запрошенням кандидата педагогічних наук доцента кафедри педагогіки та соціальної роботи Лариси Броніславівни Платаш, змогли долучитися до Буковинського освітнього форуму «Нова українська школа: діалог сучасності з історією».

Захід присвячений 165-річчю від дня народження  Омеляна Поповича (1856-1930) – видатного українського педагога, Крайового шкільного інспектора Буковини, автора науково-педагогічних та художніх творів для дітей та дорослих, громадського і політичного діяча.

Вкотре переконуємося, що для того, щоб творити нову історію, потрібно знати своє минуле!
Дякуємо Ларисі Броніславівні за запрошення, а всім організаторам та лекторам - за важливу та цікаву інформацію!
Детальніше - за покликанням: Новини (chnu.edu.ua)