День рідної мови на матфаці
Мова рiдна, слово рiдне!
Хто вас забуває,
Той у грудях не серденько,
А лиш камiнь має.
Як же мову ту забути,
Що нею учила
Нас всiх ненька говорити,
Ненька наша мила.
Ой, шануйте, поважайте
Рiднесеньку мову,
I навчайтесь розмовляти
Своїм рiдним словом.
Мова рiдна, слово рiдне!
Хто вас забуває,
Той у грудях не серденько,
А лиш камiнь має.
Сидір Воробкевич
21 лютого студенти 206 групи провели виховний захід з нагоди Міжнародного дня рідної мови.
Рідна мова - це мова наших предків, наших батьків і наших дітей. Це та ланка, котра пов'язує минуле, сьогодення і майбутнє. Для українців рідною є і буде українська мова – одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури.
В історії української мови були доволі складні часи – її забороняли, викорінювали з побуту, культурного та політичного життя. Попри всі складнощі український народ зміг зберегти квітучу мову, якою розмовляють понад 45 мільйонів людей по всьому світу.
Захід, проведений студентами, був спрямований на поглиблення знання про мову, про її коріння та майбутнє.
Дякуємо організаторам та учасникам за цікаву, корисну та важливу інформацію. Дякуємо всім, хто долучився!
Любіть рідну мову!
Любіть Україну!