Участь в дискусійному онлайн-форумі з проблеми «Центри професійного розвитку педагогічних працівників: досвід, виклики, перспективи»
Здавалося б, зовсім недавно було створено установу "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Чернівецької міської ради, але вже минув цілий рік і можна підводити підсумки роботи та аналізувати діяльність.
Співпраця факультету математики та інформатики з працівниками центру є дуже плідною та корисною, адже ми готуємо вчителів математики та вчителів інформатики, а молодим вчителям завжди потрібна фахова допомога на початку кар'єри для професійного становлення.
22 жовтня 2021 року протягом двох годин відбувався дуже корисний для всіх учасників захід, в якому взяла участь декан факультету математики та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри та інформатики Ольга МАРТИНЮК.
Організатором цього онлайн-заходу був Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників , а модератором - директорка Чернівецького ЦПРПП Наталія Герасим.
Близько 100 учасників доєдналися до зустрічі, яка проводилася у формі дискусійного форуму “Центри професійного розвитку педагогічних працівників: досвід, виклики, перспективи”, зокрема, представники ДОН, управління ДСЯО, філії ІМЗО, ІППО ЧО, управління освіти Чернівецької міської ради, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та інших установ і організацій.
Під час заходу було зроблено детальний аналіз результатів першого року діяльності різних центрів професійного розвитку педагогічних працівників, продемонстровано можливості співпраці з центрами, закцентовано увагу на основних викликах, з якими зіткнулись за час існування працівники міського центру.
Звичайно на завершення говорили про перспективи розвитку центрів.
Приємно зазначити, що в міському ЦПРПП працюють професіонали, які мають креативне бачення та завжди натхненно беруться до роботи. У центрі сформований чудовий колектив педагогів, які володіють крім професійних і людськими якостями, а головне вірять у справу, яку роблять. Лише в цьому випадку результати роботи є успішними.
Щиро вдячні за плідну співпрацю!
Бажаємо подальших успіхів!
(Зі сторінки Ольги Мартинюк на Фейсбук)