З 13 до 24 червня 2022 року викладачі кафедри алгебри та інформатики ЧНУ провели "Інтенсив з підготовки до НМТ (математика)"
Вже за кілька тижнів почнеться основна сесія Національного Мультипредметного Тесту (НМТ).
Щоб допомогти цьогорічним випускникам підготуватися до математичної частини тесту, з 13 до 24 червня викладачі Кафедра алгебри та інформатики Чернівецького національного університету організували "Інтенсив з підготовки до НМТ (математика)".
Під час зустрічей викладачі звертали увагу не лише на практичну частину тесту з тієї чи іншої теми, але й активно ділилися порадами та лайфхаками для досягнення високих результатів.
Крім того, слухачі познайомилися з особливостями цьогорічної вступної кампанії, дізнались як правильно писати мотиваційний лист, отримали багато корисної інформації про наш Факультет математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича та всі спеціальності, на які оголошується набір в 2022 році.
Щира подяка всім, хто долучився до викладання:
Ольга МАРТИНЮК ‒ доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри та інформатики, декан факультету математики та інформатики ЧНУ;
Вадим МИРОНИК ‒ кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри та інформатики;
Вікторія ЛУЧКО ‒ кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри алгебри та інформатики;
Віра СІКОРА ‒ кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри та інформатики;
Жанна Довгей ‒ кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри алгебри та інформатики;
Наталія ШЕВЧУК ‒ кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри алгебри та інформатики;
Сергій МАРТИНЮК ‒ кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри алгебри та інформатики;
Анастасія Бузиновська ‒ студентка 4 курсу спеціальності 014.04 ‒ Середня освіта (Математика).
Ми впевнені, що проведені заняття допоможуть майбутнім абітурієнтам досягнути кращих результатів!
💙💛
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!