Лекція "Принципи академічної доброчесності"
4 травня 2022 року для студентів предметної спеціальності 014.04 - Середня освіта (Математика) відбувся виховний захід «Принципи академічної доброчесності».
Студенти мали змогу пригадати правила академічної доброчесності, які діють в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Однією з основоположних цінностей університету була та залишається європейська парадигма академічної доброчесності.
Цілісність, чесність, прозорість, довіра, справедливість – основні принципи, які складають ціннісну матрицю Етичного кодексу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Присутні мали змогу почути, як саме потрібно дотримуватися принципів академічної доброчесності при навчанні та житті, які бувають найбільш поширені порушення академічної доброчесності, та як їх уникати.
Особлива увага була приділена правилам та оформленню цитування тексту.
Щира вдячність кандидату фізико-математичних наук, асистенту кафедри алгебри та інформатики, Вікторії Сергіївні Лучко за чудову лекцію!
Пам'ятаймо - дотримання правил академічної доброчесності важливе для навчального процесу!
Фотозвіт про подію - на сторінці кафедри у фейсбук за покликанням