Перейти до основного вмісту
Відбулися два майстер-класи «Ритм благодійності» від студентки 306 групи Надії САВЧАК

20 та 27 травня 2023 року відбулися два майстер-класи з танців від віце-чемпіонки України зі спортивно-бальних танців та лауреатки багатьох танцювальних закордонних премій з хореографічним стажем 13 років, студентки 306 групи спеціальності 014.04 - Надії САВЧАК.

Надійка - неймовірно талановита не тільки в математиці. Про це говорять її перемоги на різноманітних конкурсах. Ось тільки деякі з них:

  • GeorgiaFest, 2018 у місті Варна,Болгарія - 1 місце;
  • GeorgiaFest, 2019 у місті Софія,Болгарія - 1 місце (поставлений нею номер у розряді Підлітки зайняв на цьому конкурсі 2 місце);
  • Чемпіонат України, 2018 - 2 місце з восьми пар у категорії Юніори 2 Е клас;
  • За 2019 рік близько 8 нагород у номінаціях "Приз Глядацьких Симпатій";
  • TalentFest у Києві, 2019 рік - срібло у категорії Соло;
  • Група дітей 3-5 років під керівництвом Надії на Stanislaviv dance fest посіли 1 місце у категорії "Садочок"; а в 2017 році на змаганнях ArtTalentFest вони здобули Кубок "Особистість у мистецтві".

Всього скарбничка нашої красуні нараховує майже 45 медалей (20 з них - з 1 і 2 місцем) та близько 100 грамот.

Враження Надії: "Спершу я не думала, що прийде багато людей, адже у всіх сесія і перший танець - "Сальса" - не дуже відомий в Україні. Проте за результатами першого майстер-класу я з впевненістю можу сказати, що виконавці сальси на повну прониклися кубинським духом та отримували задоволення від синхронних рухів під динамічну музику, яка лунала в Шевченківській залі ЧНУ. Кожен учасник відпочивав і відривався на повну. Вільність вибору дій та легка атмосфера повпливали на те, що година заняття пройшла досить швидко.

Хороший настрій та позитив, який протікав у крові «кубинців» на кінець заняття наштовхнув їх на бажання: почати наступний майстер-клас з сальси і продовжити по плану.
Наступного понеділка було друге заняття, де прийшло вдвічі більше людей, це було максимально приємно і надихає на те, що я роблю все правильно і студентам цікаво ту годину проводити у танці."

Дякуємо Надії за проведені майстер-класи, за можливість студентам та викладачам факультету долучитися до прекрасного та задонатити на ЗСУ.

Більше фото та відео з майстер-класів - на нашій сторінці у Фейсбук

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності